Mapa stránok
Meny :
doprava zdarma pri objednávkach nad 5151Kč!!!
Běžecké Boty NIKE W LUNARGLIDE 7 - Dámské | N69L4275O

Běžecké Boty NIKE W LUNARGLIDE 7 - Dá...

Casual Boty TIMBERLAND KILLINGTON HIKER CHUKKA - Dětské | F8T9334D

Casual Boty TIMBERLAND KILLINGTON HIKER ...

Skate Boty ADIDAS ULTRABOOST UNCAGED - Pánské | I42V7469K

Skate Boty ADIDAS ULTRABOOST UNCAGED - P...

Námorná doprava & Vracia

Jak nakupovat
Nabízíme zákazníkům rychlý a šťastný nakupování . Mezinárodní přeprava se zabývá Atmosphere INTERNATIONAL EMS Convey společnost , DHL , TNT . Dodací lhůta se liší podle místa určení . Jako obvykle , budetransakce být dodány v rámci 1-3 pracovních dnů , když jsme obdrželi vaši vlastní platbu a zajistit vaši doručovací adresu . Normálnědoprava termín je 7-14 pracovních dní . Všechny nabízené potřeba být registrován . A pokud nikdo je doma v době spojené s dodávkou ,místní pošta nebo organizace dodání může udržet svůj balíček pro pick-up pro někdy . A dáme vám vědět poštou . Pls být pozornost skutečné sledování stavu . Pokud ne. Balíček se vrátí k odesílateli e-mailu . A my nepokrývají náklady . Díky . Po zaplacení je skutečně obdržel , sledovací číslo se bude poskytována prostřednictvím e-mailu. Pak můžete sledovat prostřednictvím spřízněné webové stránky .

Vrací:
Naše společnost s ručením omezeným je hrdý na to, dodávat našim zákazníkům s výrobky té nejvyšší kvality . Nicméně , pokud si nejste zcela spokojeni s koupíte auto , jednoduše vrátit nenošené a unlaundered uvnitř 30 dnů od data objednávky na vašem účtu pro vrácení peněz . Vyplňte vrátí formulář , který byl vzat v potaz s vaší zásilky , což je důvodemvrátit jako " bodu nechtěl " . Poslat tento s buy , v původním obalu , při použití vratné smlouvu s štítek zapsaná u vaší zásilky .

Náhrady :
Když pošlete Váš předmět k nám , budeme kontrolovat , stejně jako procesvrátil položka pak vás informovat e-mailem o vaší úhradě . Můžete očekávat, že náhradu v přesně stejné podobě vrácení původně použitého pro nákup uvnitř tři týdny našeho obdržení svou vlastní návratnost . Přivrácení neobjeví ve vašem účtu po čtyřech týdnech od okamžiku, kdy den jste nám poslal svou vlastní návratnost , ujistěte se, že nás budete kontaktovat pro další pomoc .

Příjemné Upozornění :
Nechceme pokrýt přepravní náklady na vrácení a obchodů , budete odpovědný za zpáteční poštovné , ale pro přepravní a manipulační náklady na přepravu zasílané zboží zpět k vám . Doporučujeme , abyste přidali sledování a pojištění při odesílání zboží pro všechny z nás pro svou vlastní bezpečnost , protože nemůžeme být odpovědná za nemístná zásilky . Doprava a balné zcela poplatky jsou nevratné . Náš internetový obchod si vyhrazuje právo kontrolovat vrácené položky určit, zdavýrobek nadále nosit , využity nebo změněna . Pokud vrátil výrobek není ve skutečnosti v resellable situaci ,expediční poplatek bude účtován , aby na zákazníka kreditní karty a zboží bude vráceno zákazníkovi . Náklady kupující zaplatí dopravu pro návrat položky k nám spolu s náklady přepravy bude uveden do všech obchodů . Náhrady budou vydávány na kreditní karty při souboru okamžitě po příjezdu vrátil položku .